Maak jij graag tijd om iets gezelligs te doen met Jordy?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Maak-jij-graag-tijd-om-iets-gezelligs-te-doen-met-Jordy/102317 om je aan te melden
Samenvatting
Jordy is een rustige, gezellige man met een licht verstandelijke beperking. Hij geniet van gezelschap waar hij iets gezelligs mee kan gaan doen.Uitgebreide omschrijving
Wie is Jordy
Jordy is een rustige, eerlijke en behulpzame man van 36 jaar met een licht verstandelijke beperking. Hij woont binnen een woongroep buiten ons woonzorgpark van 's Heeren Loo. Jordy houdt van gamen, koken, bakken, sporten een serie kijken, terrasje pakken of een film kijken. Hij gaat ook graag naar de bioscoop en houdt ervan samen te sporten. Hij is echt overal voor in. Jordy heeft een vorm van autisme en heeft een licht verstandelijke beperking. Hij maakt makkelijk contact en voert makkelijk gesprekken. Hij functioneert op een vrij hoog niveau qua doen en laten. Jordy werkt tot 15.00 uur. Daarna zou hij graag willen afspreken om leuke dingen te doen.
Wat vraagt Jordy?
Voor Jordy zou het heel fijn zijn als hij met een vrijwilliger leuke dingen kan doen zoals gamen, een bordspel, koken, sporten, naar de bioscoop of een terrasje pakken. De voorkeur gaat uit naar iemand die ongeveer even oud is als Jordy, maar het belangrijkste is dat er een klik is. Jordy vindt daarbij betrouwbaarheid en vertrouwen belangrijk. Jordy kan doordeweeks na 15.00 uur, in de avonduren of in het weekend. Kom eens gezellig op de koffie om kennis te maken!
Wij bieden je
Een mooie vrijwilligersplaats
Een eindejaarsgeschenk
Verzekerd voor WA en ongevallen
Reiskostenvergoeding
Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet
Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten
Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Enthousiast?
Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie contact op met de vrijwilligers coördinator Inge Uiterweerd via 06-25126920 of met Joyce van den Brink via 06-83110964. Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis.