Navigatie overslaan
Vrijwilliger gezocht voor o.a winkelen, zwemmen en kaarten/jokeren

Vrijwilliger gezocht voor o.a winkelen, zwemmen en kaarten/jokeren

Structureel werk · 2–4 uur/maand
Centrum, Apeldoorn, Gelderland, Nederland

Contactpersoon

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.
Activiteit Delen
Philadelphia Ambulant Apeldoorn
#75162
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/Philadelphia-ambulant-Apeldoorn-team-centrum/activiteiten/Vrijwilliger-gezocht-voor-oa-winkelen-zwemmen-en-kaartenjokeren/75162 om je aan te melden

Samenvatting

Voor mevrouw Vos woonachtig in het centrum van Apeldoorn zijn we op zoek naar een vrijwilliger/maatje om mee te kaarten, winkelen en zwemmen.

Uitgebreide omschrijving

Mevrouw Vos is een spontane lieve vrouw van 64 jaar die in de weekenden een vrijwilligster zoekt om maandelijks activiteiten mee te ondernemen. Mevrouw Vos is woonachtig in het centrum van Apeldoorn en heeft als hobby's; kaarten (jokeren), winkelen en zwemmen.


Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.
Activiteit Delen

Over Philadelphia Ambulant Apeldoorn

Ambulant Apeldoorn ondersteunt jou om je zelfstandigheid te vergroten en te behouden. Je woont zelfstandig , in de wijk en de meeste dingen kun je prima zelf, zoals: boodschappen doen, koken en reizen. Toch heb je soms even wat ondersteuning nodig. Bijvoorbeeld bij het invulling geven aan je dagelijkse leven, om te gaan met situaties die je lastig vindt of het doornemen van post als je iets niet begrijpt. Wij noemen dat ondersteuning vanuit Mijn Netwerk. Dat kan bij jou thuis, of op afstand via de telefoon, computer of tablet. Je kunt ook kennismaken met de verschillende ontmoetingsplekken binnen de gemeente Apeldoorn. Samen met een professionele begeleider bespreek je jouw wensen en welke ondersteuning bij jou past.

Powered by Deed‌mob Tools ·