Navigatie overslaan
Apeldoorn Pakt Aan Home
  • Ik wil iets doen
  • Ik zoek vrijwilligers
  • Leren, ontwikkelen & advies
  • Contact
Account aanmakenLog in

Contact

  • Prins Willem-Alexanderlaan 1419, 7312 GA Apeldoorn, Nederland
  • [email protected]

Apeldoorn Pakt Aan

  • Ik wil iets doen
  • Ik zoek vrijwilligers
  • Leren & Ontwikkelen
  • Contact

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Post | december 2021 | Nieuws | 1 min lezen

Gelukkig zijn met autisme? Ja, dat kan! Lezing van Judith Visser

Door

Linda Wildenberg

Wende – autismecafé – organiseert op zaterdagmiddag 15 januari een lezing van Judith Visser in Gigant.

Voor mensen met autisme, familie, vrijwilligers, beroepskrachten en andere belangstellenden.


Judith is schrijver van 14 boeken en een reeks korte verhalen. Haar meest recente werk zijn de bestsellers Zondagskind(2018) en Zondagsleven (2020), dit zijn autobiografische romans over Judiths leven met autisme. Waar Zondagskind gaat over opgroeien met autisme, is Zondagsleven een authentieke roman over je weg vinden en trouw blijven aan wie je bent.


Judith is een veelgevraagd spreekster over autisme. Tijdens haar lezing vertelt zij openhartig hoe zij haar autisme ervaart en hoe zij er een weg in heeft gevonden. Haar insteek is: Gelukkig zijn met autisme? Ja, dat kan! Ook is er ruimte voor vragen uit het publiek.

Belangrijk: Judith wordt vergezeld door haar hond.


Met Zondagskind won Judith de Hebban Literatuurprijs 2018. Het RTL4-progamma Koffietijd verkoos Zondagskind tot Boek van de Maand. De roman werd tevens in Duitsland uitgegeven onder de titel Mein Leben als Sonntagskind.


Er is plaats voor 40 mensen, dus geef je snel op.


Tijd:

15.00 – 16.30 uur

Waar:

Gigant, Nieuwstraat 377, 3711 BR Apeldoorn

Tickets:

Te koop via https://www.gigant.nl/evenement/judith-visser-over-haar-leven-met-autisme / €5,- via Gigant.

Informatie

E [email protected]

T 055 521 63 46


De dan geldende corona-maatregelen zullen worden gehandhaafd, waaronder 1,5 meter afstand en het corona-toegangsbewijs zal worden gecontroleerd.

Informatie: Wende, E. [email protected] Gretha Visserman, MEE Veluwe, E. [email protected]

Deel blogpost
Gerelateerde blogposts

Samenwerkingsovereenkomst met SESAM Academie

| Nieuws

De samenwerking tussen SESAM Academie, Apeldoorn Pakt Aan en de SESAM Academie is opnieuw verlengd! Jan van de Werf (SESAM Academie) en Marian Kemper (bestuurder Stimenz) blikten samen terug op de jarenlange prettige samenwerking en ondertekenden de samenwerkingsovereenkomst voor 2025. We kijken uit naar een nieuw jaar met kennisdeling, ondersteuning en versterking van burgerinitiatieven, verenigingen en maatschappelijke organisaties in Apeldoorn! In samenwerking met Apeldoorn Pakt Aan kunnen we kijken of jouw vraag passend is voor gratis strippen bij een SESAM adviseur in Apeldoorn. Benieuwd wat SESAM Academie voor jouw initiatief, vereniging of organisatie kan betekenen? Klik op onderstaande link voor meer informatie of neem contact op met Apeldoorn Pakt Aan!
Lees meer
EHBO-training Eerste Hulp Nu

EHBO-training bij jou op locatie

| Nieuws

EHBO-Training bij jouw vereniging of stichting door Apeldoorn Pakt Aan en Eerste Hulp Nu.
Lees meer
VSB-Fonds

VSB-fonds - iets voor jouw Sociale project?

| Nieuws

aanvraag VSB-fonds
Lees meer