Wie gaat met Marion winkelen of op de duofiets?

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Inge Uiterweerd
Voorwaarden
#117879
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Wie-gaat-met-Marion-winkelen-of-op-de-duofiets/117879 om je aan te melden
Vanwege weinig sociale contacten zoekt Marion een vrouwelijke vrijwilliger om samen leuke dingen mee te doen.
Wie is Marion?
Marion is een vrouw van 60 jaar met een licht verstandelijke beperking. Dit is te vergelijken met een puberleeftijd. Zij woont binnen een woongroep op het woonzorgpark van 's Heeren Loo. Zij is een rustige, vriendelijke vrouw die van leuke gesprekken houdt en gevoel voor humor heeft. Marion werkt een aantal dagen in de week bij een dagbesteding. Marion is mobiel en houdt ervan om tochtjes te maken op de duofiets. Ook van winkelen of ergens wat eten of drinken wordt zij blij. Op de momenten dat zij zich even niet zo vrolijk voelt is het voor haar prettig als iemand haar nabijheid kan bieden. Haar hobby's zijn radio luisteren, creatief bezig zijn en vogels en schelpjes sparen.
Wat vraagt Marion?
Voor Marion zijn wij op zoek naar een rustige, vrouwelijke vrijwilliger die met haar kan praten over hoe het met haar gaat en gevoel voor humor heeft. Iemand die het leuk vindt om een rondje te fietsen op de duofiets, gezellig even te winkelen of samen creatief bezig te zijn. Ook samen een keer ergens wat eten of drinken zoals bijvoorbeeld bij Intratuin is fijn.
Marion kan op donderdag en in het weekend. De tijden zijn in overleg.
Kom je vrijblijvend kennismaken met Marion en haar begeleiders?
Wij bieden je
- Een mooie vrijwilligersplaats
- Een eindejaarsgeschenk
- Verzekerd voor WA en ongevallen
- Reiskostenvergoeding
- Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet
- Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten
- Betrokken bijdrage bij de cliënten
- Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Organisatie informatie
Binnen 's Heeren Loo is de inzet van vrijwilligers waardevol. Zij dragen bij aan een zinvol bestaan van mensen met een verstandelijke beperking. Dankzij de vele vrijwilligers van 's Heeren Loo kunnen we extra activiteiten organiseren en persoonlijke aandacht en wensen vervullen voor cliënten. Denk aan een wandeling maken, een spelletje doen of gewoon een goed gesprek voeren onder het genot van een kopje koffie.
Enthousiast?
Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie contact op met Inge Uiterweerd via 06-25126920 of met Joyce van den Brink via 06-83110964
Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis.
Gerelateerd aan
Over s Heeren Loo Locatie Apeldoorn
Op woonzorgpark Groot Schuylenburg in Apeldoorn wonen en werken mensen met een verstandelijke beperking en/of andere beperking in een beschermde omgeving.
Bekijk meer activiteiten van s Heeren Loo Locatie Apeldoorn