Wandel jij ons naar de kerk of drumband?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Wandel-jij-ons-naar-de-kerk-of-drumband/98199 om je aan te melden
Samenvatting
Wij zoeken mensen die ons op zondag naar de kerk willen wandelen in onze rolstoel en op dinsdagavond naar de drumband op ons terrein.Uitgebreide omschrijving
Wie zijn wij?
Wij wonen binnen een woongroep met 7 ouder wordende cliënten op het woonzorgpark van 's Heeren Loo. De leeftijd ligt tussen de 53 en 81 jaar. Er wonen mensen met een ernstig meervoudige beperking, vergelijkbaar met een babyleeftijd. Zij maken allen gebruik van een rolstoel. De cliënten kunnen niet praten maar je merkt wel dat ze genieten van naar de kerk gaan en een van de bewoners gaat graag op dinsdagavond een half uurtje naar haar drumband.
Onze cliënten genieten van naar de kerk gaan op zondagochtend. Zij hebben daarbij iemand nodig die de rolstoel kan duwen. Een dame gaat graag op dinsdag van 19.00 tot 19.30 uur naar haar drumband in het Vierhuis om te oefenen. Ook zij heeft daarbij iemand nodig om haar rolstoel te duwen. De kerk is op zondagochtend van 10.30 tot ca. 11.15 uur in het Vierhuis.
Dus als je onze bewoners blij wilt maken door hun rolstoel te duwen dan maken we graag kennis met je!
Wat vragen wij?
Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die op zondag met ons mee willen gaan naar de kerk (het Vierhuis) op het woonzorgpark. Vrijwilligers die ons in de ochtend op komen halen met de rolstoel en wandelen naar het nabijgelegen Vierhuis. De kerk is er voor iedereen en ieders geloof. Na afloop worden wij weer graag teruggebracht. Ook als je niet gelooft, is het een plek waar je geniet van de cliënten die genieten. Afhankelijk van de personele bezetting die dag, wordt er besloten wie er mee gaan en mee kunnen. Ook voor de dinsdagavond zoeken wij iemand die een bewoner naar haar drumband in het Vierhuis kan brengen in haar rolstoel. Je wordt hier goed op ingewerkt. Het liefst gaan wij iedere zondag naar de kerk, maar eens in de 2 weken of eens per maand zou ook al heel fijn zijn.
Wij bieden je
- Een mooie vrijwilligersplaats
- Een eindejaarsgeschenk
- Verzekerd voor WA en ongevallen
- Reiskostenvergoeding
- Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet
- Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten
- Betrokken bijdrage bij de cliënten
- Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Enthousiast?
Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie
contact op met vrijwilligerscoördinator Inge Uiterweerd via 06-25 126 920 of met Joyce van den Brink 06 – 83 110 964.
Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis.