Navigatie overslaan
Gezellig naar de winkels of koffiedrinken is voor Door al van grote meerwaarde!

Gezellig naar de winkels of koffiedrinken is voor Door al van grote meerwaarde!

Structureel werk · Flexibele uren
Regenboogbrink 12, 7325 BA Apeldoorn, Netherlands
Maatje & buddySociaal contactBegeleiding
WelzijnMensen met een beperkingZorg
Geschikt voor jongeren 15-30 jaar van Skill Ability

Contactpersoon

Activiteit Delen
s Heeren Loo Locatie Apeldoorn
#97569
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Gezellig-naar-de-winkels-of-koffiedrinken-is-voor-Door-al-van-grote-meerwaarde/97569 om je aan te melden

Samenvatting

Door is een gezellige, lieve dame van 77 jaar met een licht verstandelijke beperking. We zoeken een gezellig maatje voor haar die af en toe speciaal voor haar k

Uitgebreide omschrijving

Wie is Door? 

Door is een gezellige, lieve dame van 77 jaar oud met een licht verstandelijke beperking. Zij woont binnen een woongroep op het woonzorgpark van 's Heeren Loo, waar ze 24-uurs zorg krijgt. Ze heeft humor, staat graag voor anderen klaar en houdt enorm van gezelligheid en een praatje maken. Ze is goed te verstaan en ze kan goed aangeven wat ze wil. Ze loopt met een rollator en fietst op een driewieler. Haar hobby's zijn Diamond painting, knutselen, schilderen, winkelen en fietsen. Ze zou graag met een vrijwilliger op pad gaan, hier zou ze erg blij van worden! 

 

Wat vraagt Door? 

Door zou graag een vrijwilliger ontmoeten die speciaal voor haar komt. Iemand die vriendelijk en liefdevol is. Die net als zij ook gevoel voor humor heeft en in is voor een praatje. Eens of twee keer per maand in de ochtend, tussen de middag, in de avond of in het weekend zou ze kunnen en heel fijn vinden. Samen naar de winkel of de kringloop, ergens lunchen of een kop koffie; bijvoorbeeld in onze Brasserie of ergens anders of lekker knutselen. Kom jij eens vrijblijvend kennismaken om te kijken of het klikt? 

 

 

Wij bieden je 

  • Een mooie vrijwilligersplaats 
  • Een eindejaarsgeschenk 
  • Verzekerd voor WA en ongevallen 
  • Reiskostenvergoeding 
  • Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet 
  • Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten 
  • Betrokken bijdrage bij de cliënten 
  • Volop waardering en een onbetaalbare ervaring 

 

Enthousiast? 

Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie contact op met vrijwilligers coördinator  Inge Uiterweerd via 06 2512 6920 of met Joyce van den Brink 06-83110964 

Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis. 

 

Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over s Heeren Loo Locatie Apeldoorn

Op woonzorgpark Groot Schuylenburg in Apeldoorn wonen en werken mensen met een verstandelijke beperking en/of andere beperking in een beschermde omgeving.

Powered by Deed‌mob Tools ·