Ga jij wandelen, sporten of truckers spotten met Elwin?

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Inge Uiterweerd
Voorwaarden
#118804
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Ga-jij-wandelen-sporten-of-truckers-spotten-met-Elwin/118804 om je aan te melden
Elwin is een man van 20 jaar met een licht verstandelijke beperking. Op de momenten dat hij vrij is zou hij graag iets leuks willen doen met een vrijwilliger.
Wie is Elwin
Elwin is een enthousiaste en sociale man van 20 jaar met een licht verstandelijke beperking. Dit kun je vergelijken met het niveau van een puber. Hij woont binnen een woongroep binnen het terrein van 's Heeren Loo. Elwin werkt overdag op een dagbesteding. In zijn vrije tijd houdt hij ervan erop uit te gaan, doet hij aan hardlopen en wandelen en gaat hij graag truckers spotten op een viaduct. Hij houdt van gezelligheid en creatief bezig zijn. Als Elwin enthousiast is wordt hij wat drukker. Hij geeft zelf aan wanneer iets te veel is en hij rust wil. Elwin is liergierig en bekijkt alles positief.
Wat vraagt Elwin
Voor Elwin zijn wij op zoek naar een sportieve vrijwilliger die het leuk vindt om met hem te wandelen, hardlopen, te fietsen of gezellig samen truckers te spotten op een viaduct. Ook samen kletsen met een kopje koffie vindt hij heel gezellig. Ervaring met deze doelgroep is een pré, Elwin wil graag in het hier en nu worden gehouden. Elwin kan op de woensdagmiddag, in de avonden en in het weekend. Het liefste zou Elwin twee keer in de week iets doen maar 1 keer in de week of meerdere dagen in de week is ook mogelijk. Kom jij eens kennis met hem maken?
Wij bieden je
- Een mooie vrijwilligersplaats
- Een eindejaarsgeschenk
- Verzekerd voor WA en ongevallen
- Reiskostenvergoeding
- Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet
- Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten
- Betrokken bijdrage bij de cliënten
- Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Organisatie informatie
Binnen 's Heeren Loo is de inzet van vrijwilligers waardevol. Zij dragen bij aan een zinvol bestaan van mensen met een verstandelijke beperking. Dankzij de vele vrijwilligers van 's Heeren Loo kunnen we extra activiteiten organiseren en persoonlijke aandacht en wensen vervullen voor cliënten. Denk aan een wandeling maken, een spelletje doen of gewoon een goed gesprek voeren onder het genot van een kopje koffie.
Enthousiast?
Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie contact op met de vrijwilligers coördinator Inge Uiterweerd via 06 25 126 920 of met Joyce van den Brink via 06 83 110 964.
Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd.
Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis.
Gerelateerd aan
Over s Heeren Loo Locatie Apeldoorn
Op woonzorgpark Groot Schuylenburg in Apeldoorn wonen en werken mensen met een verstandelijke beperking en/of andere beperking in een beschermde omgeving.
Bekijk meer activiteiten van s Heeren Loo Locatie Apeldoorn