Ga jij met Arend Jan naar de markt of op de duofiets?

Ga jij met Arend Jan naar de markt of op de duofiets?

Structureel werk · 0—4 uur/maand
Regenboogbrink 12, 7325 BA Apeldoorn, Netherlands
BuitenMaatje & buddySociaal contact
WelzijnMensen met een beperkingBuurt & omgeving

Contactpersoon

Activiteit Delen
s Heeren Loo Locatie Apeldoorn

#108033
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Ga-jij-met-Arend-Jan-naar-de-markt-of-op-de-duofiets/108033 om je aan te melden

Samenvatting

Arend Jan heeft een verstandelijke beperking. Zijn wens is een maatje met wie hij iets leuks kan doen.

Uitgebreide omschrijving

Wie is Arend Jan? 

Arend Jan is een man van 56 jaar oud met een licht verstandelijke beperking. Hij kan verbaal communiceren en heeft leuke droge humor. Arend Jan is een gemoedelijke, rustige man die veelal op zichzelf is. Hij heeft tot voor twee jaar terug altijd bij zijn moeder gewoond. Nu woont hij op een woongroep voor mensen met een verstandelijke beperking. Doordeweeks werkt hij op een werkleerbedrijf. Hij is gek op tractoren en boerenmateriaal. 

 

Wat vraagt Arend Jan? 

Arend Jan zoekt een vrijwilliger die samen met hem eens in de zoveel tijd in het weekend met hem naar de markt wil om iets te halen en een visje te eten. Ook vindt hij het enorm fijn om samen een tochtje op de duofiets te maken. Daarna samen op een terrasje zitten vindt hij ook gezellig. Het is fijn als de vrijwilliger ook gevoel voor humor heeft. 

 

Wij bieden je 

  • Een mooie vrijwilligersplaats 
  • Een eindejaarsgeschenk 
  • Verzekerd voor WA en ongevallen 
  • Reiskostenvergoeding 
  • Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet 
  • Mogelijkheid tot scholing en informatiebijeenkomsten 
  • Betrokken bijdrage bij de cliënten 
  • Volop waardering en een onbetaalbare ervaring 

 

Enthousiast? 

Meld je aan via [email protected]. Of neem voor meer informatie contact op met vrijwilligers coordinator Inge Uiterweerd via 06 2512 6920 of Joyce van den Brink 06-83110964. 

Om met onze cliënten te werken wordt er een VOG van je verlangd. Deze wordt via ’s Heeren Loo aangevraagd, dit is geheel gratis. 

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over s Heeren Loo Locatie Apeldoorn

Op woonzorgpark Groot Schuylenburg in Apeldoorn wonen en werken mensen met een verstandelijke beperking en/of andere beperking in een beschermde omgeving.