Een zwemmaatje gezocht!
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/s-Heeren-Loo-Locatie-Apeldoorn/activiteiten/Een-zwemmaatje-gezocht/42139 om je aan te melden
Samenvatting
Wie wil er elke week met Lunette zwemmen?Uitgebreide omschrijving
Wie zijn wij?
Lunette is een vrouw van 20 jaar. Ze heeft een licht verstandelijke beperking. Ze is communicatief sterker dan op sociaal gebied. Ze houdt van gezelligheid en vindt het leuk om samen iets te gaan ondernemen. Ze is een aardige, spontane vrolijke vrouw die van het leven houdt. Ze is sociaal, geïnteresseerd in anderen en wanneer ze goed gestemd is een fijn en gezellig gezelschap. Lunette wil graag meer gaan bewegen en heeft als sport gekozen om te gaan zwemmen. Ze wil graag iemand met wie ze elke week kan gaan zwemmen. Op een vaste tijd en dag. Ook wil Lunette graag een leuk contact op bouwen met iemand die niet binnen haar bestaande netwerk valt.
Werkzaamheden
Eens in de week samen zwemmen.
Wij vragen
We zoeken een vrouw die stevig in haar schoenen staat en haar eigen grenzen duidelijk aan kan geven om een leuk contact in stand te houden.
Affiniteit met mensen met een verstandelijke beperking
Je kunt rustig en vriendelijk en duidelijk met mensen omgaan
Je bent verzorgend en hebt humor
Je bent voor langere tijd beschikbaar
Wij bieden
Een mooie vrijwilligersplaats
Een eindejaarsgeschenk
Verzekerd voor WA en ongevallen
Reiskostenvergoeding
Jaarlijks vrijwilligersfeest als dank voor je inzet
Mogelijkheid tot scholing en informatie bijeenkomsten
Betrokken bijdrage bij de cliënten
Volop waardering en een onbetaalbare ervaring
Tijdsbesteding
In overleg.