Navigatie overslaan
Bestuurslid (Coördinator Gespreksgroepen) - Nederlandse Vereniging voor Autisme,

Bestuurslid (Coördinator Gespreksgroepen) - Nederlandse Vereniging voor Autisme,

Taak · 2–4 uur
Flexibele locatie

Contactpersoon

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.1 plaats over.
Activiteit Delen
Nederlandse Vereniging Autisme Gelderland
#73494
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/nederlandse-vereniging-autisme-gelderland/activiteiten/Bestuurslid-Coordinator-Gespreksgroepen---Nederlandse-Vereniging-voor-Autisme/73494 om je aan te melden

Samenvatting

Als lid van het regiobestuur ben je aanspreekpunt voor de gespreksgroepen en coördineert deze.

Uitgebreide omschrijving

Wat ga je doen?

Als gezicht van de NVA in Regio Gelderland draag je de missie uit: het geven van een stem aan mensen met autisme en hun naasten. Jij beheert de gespreksgroepen en ondersteunt gespreksleiders in hun waardevolle rol. Ook ben je het eerste aanspreekpunt voor vragen van gespreksleiders.

 

Jouw taken omvatten het voeren van sollicitatiegesprekken met nieuwe vrijwilligers, het regelmatig overleggen met de Regio Coördinator Lotgenotencontact, en actieve deelname aan regiobestuursvergaderingen. Indien gevraagd, ondersteun je het regiobestuur bij diverse activiteiten in de regio.

 

Wie zoeken wij?

Om succesvol te zijn in deze rol, is het belangrijk dat je bekend bent met de visie en missie van de NVA. Ervaring met autisme, of het nu vanuit persoonlijke ervaring komt of uit je gezinssituatie/werk, is een waardevolle aanvulling.

 

Jouw houding is van essentieel belang. We zoeken iemand die enthousiast is en zich wil inzetten voor een autismevriendelijke maatschappij. Een positieve insteek, integriteit, en respectvolle communicatie kenmerken jouw benadering. Je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken, waarbij accuraat, betrouwbaar, en gestructureerd werken natuurlijke eigenschappen van jou zijn.

 

Als Bestuurslid (Coördinator Gespreksgroepen) ben je bereid lid te worden van de NVA, als je dat niet al bent. Ook is het belangrijk dat je in de regio woont en dat de beschikbaarheid in uren bespreekbaar is.

 

Ben je enthousiast?

Heb je interesse in deze boeiende functie? Stuur dan je CV en motivatie naar [email protected] o.v.v. "Bestuurslid Gelderland - Coördinator Gespreksgroepen." Meer weten over de vacature? Vraag het volledige functieprofiel aan via [email protected]

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding🤝 Extra begeleiding
Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.1 plaats over.
Activiteit Delen

Over Nederlandse Vereniging Autisme Gelderland

Wij zijn NVA Gelderland en zetten ons in voor een autismevriendelijke maatschappij. Wij zijn ervaringsdeskundige vrijwilligers die in hun persoonlijke leven en/of hun werk dagelijks met autisme te maken hebben. Wij zetten ons in voor mensen met autisme en hun naasten, en voor iedereen die meer wil weten over autisme, zoals hulpverleners, studenten en mantelzorgers.

Powered by Deed‌mob Tools ·