Is rijden jouw hobby, chauffeurs gezocht!

Is rijden jouw hobby, chauffeurs gezocht!

Praktische informatie

Vacature Structureel werk

3—6 uur/week
Johannes Bosboomstraat 29, 7312 LM Apeldoorn, Nederland

Contactpersoon

Stichting Medic

#85970
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/Stichting-Medic/activiteiten/Is-rijden-jouw-hobby-chauffeurs-gezocht/85970 om je aan te melden

Voor de dinsdag- en donderdagochtend zoeken we chauffeurs.

Medic verzamelt en repareert gebruikte apparatuur die van nut is in gezondheidsprojecten in ontwikkelingslanden. Op verzoek en tegen marginale kosten stelt Medic deze apparatuur en goederen beschikbaar aan ziekenhuizen en zorginstellingen in die landen.  


De apparatuur moet overal in het land opgehaald worden bij de donateurs. St. Medic heeft een eigen bus/vrachtwagen waarmee deze spullen opgehaald worden. Je doet dit samen met een "bijrijder". Ook help je mee met het inladen/uitladen van de apparatuur.


Zit je graag achter het stuur dan is deze vrijwilligersvacature geknipt voor jou!

Gerelateerd aan

Vervoer
Hulpverlening
Ontwikkelingswerk & Rampenhulpverlening
Armoedebestrijding
Sociale rechtvaardigheid

Hoe kom ik er?

Over Stichting Medic

Stichting Medic is een vrijwilligersorganisatie, die medische apparatuur en goederen verzamelt, repareert en tegen marginale kosten distribueert ten behoeve van zorgprojecten in economisch achtergebleven gebieden. Op dinsdagochtend en donderdagochtend van 9 tot 12 uur komen we in een fijne collegiale omgeving bij elkaar.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Medic

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Praktische informatie

Vacature Structureel werk

3—6 uur/week
Johannes Bosboomstraat 29, 7312 LM Apeldoorn, Nederland

Contactpersoon