ASICS Nederlandse kampioenschappen atletiek
Taak · 8+ uur
AV'34, Sportpark Orderbos 5, Apeldoorn, Gelderland 7313 HN, Nederland
Activiteiten begeleidenSport
Sport & Recreatie
Contactpersoon
Yvette BosStel de contactpersoon een vraag
Nederlands Kampioenschappen Atletiek
#44738
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/AA-Drink-NK-Senioren/activiteiten/ASICS-Nederlandse-kampioenschappen-atletiek/44738 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/AA-Drink-NK-Senioren/activiteiten/ASICS-Nederlandse-kampioenschappen-atletiek/44738 om je aan te melden
Samenvatting
Tijdens deze MaS klus kun je helpen bij het ASICS Nederlandse Kampioenschappen AtletiekUitgebreide omschrijving
Tijdens deze MaS klus ga je helpen bij het ASICS Nederlandse Kampioenschappen Atletiek van 24 tot 26 juni 2022.
Voorafgaand aan het evenement is er een informatie avond, waarbij je alvast kennis kunt maken met mede-vrijwilligers en uitleg krijgt over jouw functie.
Deze bijeenkomst is verplicht om bij te wonen! Voor deze bijeenkomst mag je MaS uren schrijven.
Wat vragen we van je:
Affiniteit hebben met de sport atletiek en het leuk vinden om mee te helpen tijden het AA-Drink Nederlandse kampioenschappen atletiek. En je handen uit je mouwen wilt steken.
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Nederlands Kampioenschappen Atletiek
Atletiek wordt wel de moeder der sporten genoemd omdat het de menselijke basisbeweging (lopen, springen, werpen) omvat. Atletiek is samen met de zwemsport de oudste sport sport ter wereld. De kretenzers (bewoners uit Kreta) deden als eersten aan atletiek rond 1500 v Chr.
Ruim 10 jaar organiseert AV'34 het AA-Drink NK Senioren in Omnisport te Apeldoorn
Ruim 10 jaar organiseert AV'34 het AA-Drink NK Senioren in Omnisport te Apeldoorn