Over ons
Apeldoorn Pakt Aan is dé plek voor vrijwilligerswerk in Apeldoorn. Wij stimuleren en verbinden het Apeldoornse vrijwilligerswerk met onder andere onze digitale vacaturebank, het aanbieden en delen van ...
Meer leden (en ledenbehoud) door creatief denken
Scan me of ga naar www.apeldoornpaktaan.nl/o/Apeldoorn-Pakt-Aan/activiteiten/Meer-leden-en-ledenbehoud-door-creatief-denken/46186 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Wil jij zelf leren hoe jij creatief denken zelf kan inzetten, dan mag je deze avonden niet missen.Uitgebreide omschrijving
Sportkompas uit Brummen organiseert samen met Start2Create een online mogelijkheid om “meer leden door creatief denken” eigen te maken. In deze drie online sessies kijk je met een andere blik naar het werven en behoud van leden. Wij zetten je brein op scherp met diverse creatief denken tools, zodat je vanuit onverwachte hoek tot unieke en praktische ideeën komt. Deze tools zijn natuurlijk ook te gebruiken in andere situaties zoals op het werk en in het gezin. Kortom vriendelijk verzoek deze mail binnen de vereniging of stichting te delen om kader, leden, vrijwilligers te inspireren om deel te nemen.
Het zijn drie sessies met snelheid, interactie en een lach.
Aanmelden
Aanmelden kan via [email protected] onder vermelding van 'meer leden door creatief denken'.
Data
10, 17 en 24 november 2021
Tijd
19.30 tot 21.30 uur, inloggen kan vanaf 19.15 uur
De kracht van creatief denken
Met creatieve tools kan je tot nieuwe oplossingen komen voor vragen of problemen waar je tegenaan loopt. Of zelfs tot baanbrekende ideeën komen. Maar ook een toekomstvisie maken, kernwaarden bepalen of een strategie vormgeven. Door de verschillende manieren van stemmen zie je waar enthousiasme en draagvlak voor is. Weerstand krijgt daarmee een hele andere plek in een meeting of sessie met creatief denken.
Met de creatief denken tools ga je ook anders met elkaar communiceren en samenwerken. Je doorbreekt de sleur van een standaard meeting en er is niet steeds één iemand aan het woord.
Het inzetten van de tools kan op allerlei momenten. Bij spontane meetings of de vaste vergaderingen. Met kleine groepen en grote groepen. Op teamdagen of op netwerkbijeenkomsten.